Eğitim Haberleri

Bilsem Örnek Sorular ve Uygulamalar

Bilsem Örnek Sorularla İlgili Videolar Neler?

2019-2020 Eğitim Öğretim yılında yapılacak olan Bilim Sanat Merkezi Öğrenci Tanılama ve Seçme sınavı ile ilgili klavuz yayınlanmıştı. Klavuza göre bu tanılama ve seçme işi Sınıf öğretmeninin öğrenci ile ilgili formu doldurması işlemi ile başlıyor.Bu yazımızı , form doldurulan öğrencilerin nasıl sorularla karşılaşacaklarını göstermek amacıyla hazırlamış bulunuyoruz.

Sınıf öğretmeniniz sizin çocuğunuz için gözlem formunu doldurdu diyelim.04 Ocak 2020 ile 20 Nisan 2020 tarihleri arasında size verilen randevu gününe göre öğrencileriniz tablet sınavına girerek tanılama süreci başlayacak.Peki nasıl sorular var? Örnek sorular var mı? Örnek tablet uygulamaları var mı? Bu soruları yanıtlamaya çalışalım.Sizler için bir kaynak oluşturacak bir listeyi aşağıya listelemeye çalışacağım.

Bilsem Örnek Sorularla İlgili  Videolar

Özellikle 1.sınıf ve diğer sınıflar için Youtube de örnek videolar var.Sizler için seçtiklerimi aşağıya ekliyorum.Videolar öğrencilerimize yol gösterici olabilir.

Bilsem Sınavı İçin Uygulamalar

Google Playstore de bu sınavla ilgili bir çok uygulamala mevcut.Bu uygulamaları tablet veya cep telefonuna indirerek öğrencinizi bu sınava hazırlayabilirsiniz.

Örnek Bilsem Sınav Uygulamaları için tıklayınız.

Bilsem Sınavı Örnek Sorular Pdf

Bilsem Sınavı örnek soruları da sizlerle paylaşmak istiyorum. Pdf halindeki soru kitapçıklarını da paylaşmak istedim.

  1. Kitapçık
  2. Kitapçık

Bilsem Örnek Sorular ve Uygulamalar ile ilgili yazımızı burada bitirmek istiyorum.Herkese başarılar dileriz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı